Farmářské trhy

Usnesením Rady MČ č. 46 ze dne 18.1.2017 byl schválen záměr provozování farmářského tržiště na nám. Jiřího z Poděbrad a to naší společností. Od 15.2.2017 byly Trhy na Jiřáku zahájeny a to vždy od středy do pátku od 8 - 18 hod a o sobotách od 8 - 14 hod.

Upozornění:
S ohledem na opatření Vlády ČR ohledně výskytu koronaviru COVID-19 na území České republiky, jsou farmářské trhy otevřeny od 22. 4. 2020 v omezeném režimu.
Otevírací doba farmářských trhů je od 08:00 hodin.

„Vážení zákazníci, prodejci a partneři, dne 1.8.2020 přejde farmářský trh na „Jiřáku“ pod správu Městské části Praha 3. Nový kontakt od 1. 8. 2020 bude trhy@praha3.cz. Více informací se dozvíte v dohledné době nebo se obracejte na Městskou část Praha 3, odbor vnějších vztahů, oddělení správy trhů“.

Těšit se můžete na čerstvou zeleninu a ovoce přímo od pěstitelů, maso a mléčné výrobky v bio kvalitě a mnoho dalších výrobků převážně od tuzemských výrobců. Zahájili jsme také spolupráci s Českou zemědělskou universitou v Praze jako poradní institucí v oblasti kvality potravin. Pro tento rok je plánován bohatý doprovodný program a různé tématické akce zaměřené na sezonní výpěstky a výrobky.

Srdečně Vás všechny zveme na Trhy na Jiřáku


Další informace najdete na webu.


Další služby